قابل توجه استادان گرامی:
  1. مرکز فناوري اطلاعات و ارتباطات ضمن تشکر از اقبال اساتید ارجمند به سامانه درس افزار به اطلاع می رساند دروس نيمسال اول سال تحصيلي 95-96 کليه اساتید همزمان با شروع انتخاب واحد دانشجويان و پس از حذف و اضافه در سامانه درس افزار ايجاد و بروزرسانی شده است. درصورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در ارتباط با سامانه درس افزار لطفا از طریق میرخدمت اساتيد مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات با ما در میان بگذارید.
  2. چنانچه داراي آدرس پست الکترونيک در دامنه sbu.ac.ir هستيد، جهت ورود به سامانه درس افزار مي توانيد از شناسه پست الکترونيک و رمزعبور آن استفاده نماييد.
    مثال: اگر آدرس پست الکترونیک شما prof.example@sbu.ac.ir است در بخش شناسه ورود prof.example‌ و در بخش رمزعبور، رمزعبور پست الکترونیک خود را وارد نمایید.

قابل توجه دانشجویان عزیز:
  1. آدرس پست الکترونیکی که در سامانه آموزشی گلستان ثبت کرده اید بعنوان شناسه کاربری و شماره دانشجویی شما بعنوان رمزعبور پیش فرض تعیین شده است.
  2. لطفا پس از ورود اولیه به سامانه درس افزار رمزعبور خود را تغییر دهید.
  3. در صورت هر گونه مشکلی در ورود به سامانه درس افزار ابتدا نشانی ثبت شده در سامانه آموزشی گلستان خود را بررسی و اصلاح نمایید سپس بر اساس موارد زیر اقدام فرمایید

  4. در صورتی که به هر دلیلی مایل به تغییر پست الکترونیک خود هستید. لزوما با تغییر پست الکترونیک در سامانه آموزشی گلستانپ و سپس ارسال درخواست از طریق میز خدمت اقدام نمایید.