قابل توجه استادان گرامی:
 1. مرکز فناوري اطلاعات و ارتباطات به اطلاع می رساند دروس نيمسال اول سال تحصيلي 96-97 کليه اساتید همزمان با شروع انتخاب واحد دانشجويان و پس از حذف و اضافه در سامانه درس افزار ايجاد و بروزرسانی شده است. درصورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در ارتباط با سامانه درس افزار لطفا از طریق میرخدمت اساتيد مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات با ما در میان بگذارید.
 2. چنانچه داراي آدرس پست الکترونيک در دامنه sbu.ac.ir هستيد، جهت ورود به سامانه درس افزار مي توانيد از شناسه پست الکترونيک و رمزعبور آن استفاده نماييد.
  مثال: اگر آدرس پست الکترونیک شما prof.example@sbu.ac.ir است در بخش شناسه ورود prof.example‌ و در بخش رمزعبور، رمزعبور پست الکترونیک خود را وارد نمایید.

قابل توجه دانشجویان عزیز:
 1. آدرس پست الکترونیکی که در سامانه آموزشی گلستان ثبت کرده اید بعنوان شناسه کاربری و شماره دانشجویی شما بعنوان رمزعبور پیش فرض تعیین شده است.
 2. در صورت هر گونه مشکلی در ورود به سامانه درس افزار ابتدا نشانی ثبت شده در سامانه آموزشی گلستان خود را بررسی و اصلاح نمایید سپس بر اساس موارد زیر اقدام فرمایید

  • چنانچه دسترسی شما به سامانه بدلیل عدم ثبت پست الکترونیک در سامانه آموزشی گلستان ایجاد نشده است، ‌جهت ثبت آدرس پست الکترونیک معتبر، ابتدا پست الکترونیک معتبر خود را در سامانه آموزشی گلستان ثبت نمایید و بعد از آن جهت فعال سازی حساب کاربری در سامانه درس افزار درخواست خود را به میز خدمت ارسال کنید.
  • نکته:بمنظور ثبت یا تغییر آدرس پست الکترونیک در سامانه آموزشی گلستان پس از ورود به سامانه از طریق منوهای زیر اقدام نمایید: دانشجو > مشخصات دانشجو > سایر اطلاعات > تغییر ایمیل و شناسه اینترنت دانشجو
  • در صورتی که دسترسی شما به سامانه با آدرس پست الکترونیک نامعتبر ایجاد شده است.‌ جهت اصلاح آن ابتدا آدرس پست الکترونیک معتبر خود را در سامانه آموزشی گلستان ثبت فرمایید و سپس در خواست خود را با ذکر شماره دانشجویی و آدرس پست الکترونیک معتبر از طریق میز خدمت ارسال نمایید تا در سامانه درس افزار اعمال گردد.
 3. در صورتی که به هر دلیلی مایل به تغییر پست الکترونیک خود هستید. لزوما با تغییر پست الکترونیک در سامانه آموزشی گلستانپ و سپس ارسال درخواست از طریق میز خدمت اقدام نمایید.